Stáčené oleje:

 

 

5W-30 Long Life GM Genuine Dexos 2

 

Cena za 1l stočeného oleje 175,-

 (možnost slev v případě většího odběru)

zajišťuje mimořádný čisticí výkon, snížené opotřebení a celkovou ochranu motoru v kombinaci s dalším zlepšením spotřeby paliva. Patří k tzv. Mid SAPS olejům se sníženým obsahem sulfátového popela, fosforu a síry. Motorový olej GM Genuine Dexos2 5W-30 je vyroben na základě nejnáročnějších požadavků na kvalitu oleje z vysoce výkonných základových olejů a nejmodernějšího složení aditiv aby byl plně kompatibilní s nejnovějšími filtry pevných částic dieselových motorů (DPF) a katalyzátorů benzínových motorů (CAT).


 

 Specifikace:

Schváleno podle nové specifikace motorových olejů GM DEXOS2, nahrazuje dřívější specifikace GM-LL-A-025 a GM-LL-B-025 a splňuje požadavky následujících specifikací:

ACEA A3/B4, ACEA C3, API SM/CF.

Volkswagen VW 502.00 /505.00, VW 505.01

Mercedes-Benz MB229.51, BMW Longlife-04

        

 

 

 

10W-40 GM SAE

Cena za 1l stočeného olej 108,-      

 

Semi Synthetic je částečně syntetický motorový olej, který zajišťuje dokonalé mazání všech moderních motorů za jakýchkoliv provozních podmínek.

Tento motorový olej je vhodný především pro osobní vozy s benzínovým, plynovým (LPG) nebo naftovým motorem, který může být atmosférický nebo přeplňovaný a opatřený víceventilovou technologií.

 

 

Specifikace:

SAE 10W/40, API SL/CF,

ACEA A3/B3

 

 Ceny uvedeny s DPH

Olej stáčíme do našich kanystrů cena 25,- za 5l kanystr

Možno i do vlastních přinesených nádob,  jen v případě že se jedná o nádobu určenou na přepravu a skladování olejů!!!